Lesrooster

Bekijk hier het lesrooster van Union Salsa Dance Company. Het rooster wordt wekelijks geupdate en is dus altijd actueel!

Van 13 juli t/m 19 juli 2020

Maandag   Union Latin Lounge  Zaal 1
18:30 Salsa Intermediate 1 Les 6 Abrahan
19:30 Salsa Gevorderd 2 Les 6 Abrahan
20:30 Bachata Gevorderd 4 Les 6 Abrahan
21:30 Salsa Beginners 2 Les 4 Abrahan
Maandag   Union Latin Lounge  Zaal 2
18:30 Salsa Gevorderd 6 Les 3 Irene
19:30 Salsa Gevorderd 4 Les 7 Cenydd
20:30 Salsa Beginners 2 Les 5 Cenydd
21:30 Salsa Beginners 1 Les 6 Cenydd
Dinsdag   Union Latin Lounge  Zaal 1
18:30 Salsa Intermediate 3 Les 1 Cenydd
19:30 Bachata Intermediate 1 Les 7 Abrahan
20:30 Bachata Intermediate 2 Les 7 Cenydd
21:30 Kizomba Gevorderd 2 Les 2 Abrahan
Dinsdag Union Latin Lounge  Zaal 2
19:30 Salsa Gevorderd 4 Les 2 Cenydd
20:30 Bachata Intermediate 1 Les 3 Abrahan
21:30 Salsa Intermediate 2 Les 2 Cenydd
Woensdag   Union Latin Lounge  Zaal 1
18:30 Salsa Intermediate 2 Les 1 Eduard
19:30 Salsa Gevorderd 5 Les 1 Kim
20:30 Salsa Gevorderd 2 Les 3 Irene
21:30 Salsa Beginners 1 Les 5 Lieve
Woensdag   Union Latin Lounge  Zaal 2
18:30 Salsa Gevorderd 4 Les 1 Kim
19:30 Bachata Beginners 2 Les 6 Lieve
20:30 Salsa Intermediate 4 Les 6 Kim
21:30 Salsa Beginners 1 NIEUW: start 22/07 Kim
Donderdag   Union Latin Lounge  Zaal 1
19:00 Personal Performance Training Les 2 Cenydd & Irene
20:00 Salsa Beginners 2 Les 7 Cenydd
21:00 Vrijdansen Niet GRATIS ENTREE
Donderdag   Union Latin Lounge  Zaal 2
18:30 Salsa Gevorderd 9 Les 5 Mikel
19:30 Salsa Vergevorderd Les 5 Mikel
20:30 Salsa Vergevorderd Les 5 Mikel
21:30 Salsa Beginners 2 Les 2 Mikel
Vrijdag Union Latin Lounge  Zaal 1
18:30 Salsa Beginners 2 Les 4 Michiel
19:30 Salsa Gevorderd 1 Les 6 Irene
20:30 Salsa Gevorderd 4 Les 7 Cenydd
Vrijdag Union Latin Lounge  Zaal 2
19:30 Gratis Proefles Geen Les Jessica
20:30 Salsa Beginners 3 Les 6 Michiel
21:30 Bachata Beginners 1 Les 3 Cenydd
Zondag Union Latin Lounge  Zaal 1
12:00 Latin Fitness Les 7 Irene
14:00 Reggaeton Les 7 Marcos
15:00 Bachata Beginners 2 Les 3 Lieve
16:00 Salsa Cubana 12 Les 5 Abrahan
17:00 Salsa Cubana + Rueda Intermediate 4 Les 1 Abrahan
18:00 Bachata Gevorderd 7 Les 4 Abrahan
19:00 Salsa Intermediate 1 Les 6 Kirstie
20:00 Salsa Intermediate 2 Les 4 Abrahan
Zondag Union Latin Lounge  Zaal 2
14:00 Bachata Intermediate 4 Les 4 Lieve
15:00 Salsa Beginners 2 Les 4 Eduard
16:00 Salsa Intermediate 3 Les 6 Irene
17:00 Salsa Beginners 3 Les 4 Eduard
18:00 Salsa Beginners 1 Les 3 Kirstie
19:00 Kizomba Intermediate 1 Les 3 Abrahan
21:00 Salsa Beginners 3 Les 6 Kirstie
Dinsdag Moira
18:30 Beginners 1 les 2 Cenydd
19:30 Intermediate 3 les 3 Cenydd
20:30 Bachata Intermediate 3 les 2 Cenydd
21:30 Intermediate 1 les 2 Cenydd
Woensdag Moira
19.00 Beginners 1 les 6 Angelo
20.30 Intermediate 3 les 6 Angelo
21:30 Beginnerw 3 les 6 Angelo
Woensdag Zuster Francina
20:00 Beginners 1 les 3 Cenydd